قیمت آون توستر ها ( فر برقی رومیزی ) در ادامه آورده شده است .

اگر نمی دانید که آون توستر چیست ، بهترین مارک آون توستر کدام است و کاربرد آون توستر چگونه است پیشنهاد می کنیم به نوشتاری که در مورد آون توستر ( فر برقی رومیزی ) تهیه شده مراجعه بفرمایید .

این دستگاه ها جایگزین مناسبی برای ماکروفر ها و سولاردام ها به شما می روند ، با تمام تلاشی که شرکت های بزرگ تولید کننده ماکروفر مانند پاناسونیک ، ال جی و سامسونگ کردند ولی همچنان طعم غذای داخل توستر ها طرف داران بیشتری دارد.

در ادامه توضیح کوتاهی در مورد برندهای معروف خواهیم داد و به نقش آنها در بازار این محصول می‌پردازیم :

 • آون توستر فلر

  آون توستر فلر از محصولات محبوب بازار است که با کیفیت خوب و خدمات پس از فروش مناسب توانسته رضایت بسیاری از مصرف کنندگان را جلب کند. فلر ساخت چین می باشد .

 • آون توستر آرزوم

  آرزوم نیز از توستر های با کیفیت بازار به شمار می رود ، شاید بتوان گفت زیباترین طراحی متلعلق به این محصول است . این محصول ساخت ترکیه با کیفیت و طراحی خود توانسته خود را در بازار مطرح کند .

 • آون توستر کاخلر

  شاید بتوان گفت شرکت کاخلر بهترین خدمات پس از فروش را در بین سایر برند ها داشته باشد ، پشتیبانی از قطعات این شرکت بسیار خوب است . محصولات این شرکت بسیار با کیفیت است و شما می توانید با خیال راحت از بین مدل های موجود انتخاب بفرمایید .

 • قیمت آون توستر پارس خزر

  قیمت آون توستر پارس خزر را در ادامه می توانید مشاهده بفرمایید . محصولات پارس خزر ساخت ایران هستند .

 • آون توستر پاناسونیک

  شرکت پاناسونیک از بزرگ ترین عرضه کنندگان ماکروفر در جهان است به همین دلیل اقدام به عرضه‌ی اون توستر که رقیب ارزان تر ماکروفر به شمار میرود نمی کند.

 • آون توستر سامسونگ  

  مورد بالا در مورد شرکت سامسونگ نیز صادق است . سامسونگ از عرضه کنندگان ماکروفر است و بر روی توسعه‌ی ماکروفر تمرکز دارد و اقدام به عرضه‌ی توستر به بازار نکرده است .

 • آون توستر ال جی

  ال جی نیز همانند سامسونگ و پاناسونیک عمل میکند . چون این محصولات رقیب ماکروفر به شمار می آیند . شرکت های پیشگام در عرضه ماکروفر معمولا اقدام به فروش اون توستر نمی کنند .

 • آون توستر بوش

  سهم شرکت بوش از فروش جهانی ماکروفر آنچنان زیاد نیست به همین دلیل این شرکت همزمان با ارائه ماکروفر اقدام به فروش اون توستر نیز می کند. اما به دلیل حجم کوچک و قیمت بالای توسترهای ساخت اروپا فروش آن ها در ایران زیاد نیست

 • آون توستر دلونگی

  این دستگاه ها بسیار با کیفیت هستند ولی همان طور که در مورد بوش عنوان کردیم قیمت بسیار بالا و حجم کوچک باعث شدع مورد استقبال قرار نگیرند و کم کم عرضه آنها در بازار ایران متوقف شود .

اگر هنوز تجربه ی خرید از خانه بازار را ندارید ، توجه بفرمایید که کلیه محصولات اصل بوده و همراه با ضمانت اصالت کالا ارائه می گردد .

اگر سوال بیشتر در این زمینه دارید می توانید از طریق ارسال پیام به تلگرام خانه بازار مطرح فرمایید .

همچنین پیشنهاد می‌کنیم در صفحه ی اینستاگرام و کانال تلگرام همراه ما باشید .

خرید آون توستر موفقی را برای شما آرزومندیم .