ساندویچ ساز ها ( اسنک ساز ) فن آوری بالایی ندارند ، ولی این نکته بسیار حایز اهمیت است که باید از مواد خوب و با کیفیت تهیه شده باشد تا احتمال خرابی کاهش پیدا کند و به عمر دستگاه افزوده شود .

در خرید اسنک ساز حتما به بخش دوم ( یعنی تهیه شده از مواد مرغوب ) بسیار دقت کنید.

لیست قیمت ساندویچ ساز و اسنک ساز ها

در ادمه می توانید لیست قیمت ساندویچ ساز ها را مشاهده بفرمایید . همچنین امکان خرید اینترنتی و ارسال به سراسر ایران نیز فراهم است .

از مواردی که در تهیه اسنک پز اهمیت دارد علاوه بر مرغوبیت : تعداد خانه ها ، تعداد صفحات و جداشوندگی صفحات است .

هر چند برخی ترجیح می دهند که صفحات اسنک ساز آنها جدا نشوند ولی ما از طرف داران جدا شدن صفحات هستیم . علاوه بر این که شما می توانید صفحه‌ را به دلخواه تعویض کرده و استفاده کنید ، تمیز کردن دستگاه نیز ، بسیار راحت تر می شود .

اگر شما از طرف داران اسنک پز های صفحه ثابت هستید دلایل خود را برای ما و بقیه دوستان در قسمت نظرات بنویسید .

در ادامه پیشنهاد می کنیم اسنک پز های زیر را بررسی بفرمایید :

ساندویچ ساز های 4 خانه ( 8 عددی ) پیشنهادی :

 1. ساندویچ ساز کنوود 740
 2. اسنک ساز کنوود 741
 3. ساندویچ ساز بلک اند دکر
 4. ساندویچ ساز کاخلر
 5. ساندویچ ساز فلر
 6. اسنک ساز کپلر
 7. اسنک ساز کاپر
 8. اسنک ساز ویداس (ساخت ایران)
 9. اسنک ساز گاسونیک

** توجه فرمایید : کنوود 741 علاوه بر صفحه اسنک ساز معمولی و گریل دارای صفحه وافل هم می باشد که در مدل کنوود 740 دیده نمی شود .

ساندویچ ساز های 2 خانه ( 4 عددی ) : پیشنهاد ما این است که برای خرید از میان اسنک پزهای 8 عددی انتخاب بفرمایید چون 4 عددی برای تهیه تعداد بالای اسنک مناسب نیستند و باعث می شوند که اسنک هایی که در مراحل اول تهیه شدند سرد بشوند . اما برخی از اسنک پز های 4 عددی با وافل ساز ( بیسکوییت ساز ارایه می شوند که می تواند جالب باشند ) : از میان مدل های موجود می توانید مدل های زیر را بررسی بفرمایید :

 1. ساندویچ ساز تفال
 2. اسنک پز آرزوم
 3. اسنک پز نوال

اگر هنوز تجربه ی خرید از خانه بازار را ندارید توجه بفرمایید که کلیه محصولات خانه بازار اصل بوده و همراه با ضمانت اصالت کالا ارائه می گردد .

پیشنهاد می کنیم قبل از خرید لوازم خانگی ، برای بررسی دقیق تر و کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای خرید خانه بازار مراجعه فرمایید . در این راهنما ها سعی شده نیاز های مختلف تحلیل و بهترین گزینه متناسب با نیاز هر فرد معرفی گردد.

خرید ساندویچ ساز موفقی را برای شما آرزومندیم .