ماکروفر و سولاردام نوع جدیدی از دستگاه های طبخ غذا هستند ، بررسی نقاط قوت و ضعف این محصولات نیاز به یک راهنمای کامل و مفصل دارد که انشالله به زودی تهیه می شود .

از رقیبان ماکروفرها به آون توستر ها می توان اشاره کرد . رقابت بین تولید کنندگان توستر آون ها و ماکروفر هر روز ابعاد تازه ای میگرد . تولید کنندگان بزرگ ماکروفر مانند فیلیپس ، ال جی ( سولاردام ) و سامسونگ با اضافه کردن فن آوری های مختلف سعی در رضایت بیشتر مشتری و نزدیک شدن به کیفیت پخت توستر آون ها دارند . بزرگترین مزیت ماکروفر ها زمان پخت کم است در حالی که آون توستر ها بر کیفیت پخت و راحتی و خطر کمتر در استفاده تاکید می کنند .

تفاوت مایکروویو ، ماکروفر ، مایکروفر و سولاردام در چیست ؟

ماکروویو ها نسل اول این دستگاه ها بودند که فقط با تاباندن اشعه ماکروویو عمل طبخ را انجام می دادند .

ماکروفر ها ( یا همان مایکروفر ) نسل امروزی این محصولات هستند که علاوه بر تابش اشعه ، عملکرد های پخت دیگر نیز به آن اضافه شده است .

سولاردام به ماکروفرهای تولیدی شرکت ال جی گفته می شود . در واقع سولاردام یک محصول جدید نیست و تنها نام تجاری متعلق به شرکت ال جی برای فروش و بازاریابی ماکروفر های رده ی بالای این شرکت است .

پس به کار بردن لغت سولاردام پاناسونیک اشتباه است . البته شرکت پاناسونیک هم محصولاتی با کارایی مشابه سولاردام ال جی تولید کرده است .

لیست قیمت ماکروفر و سولاردام

در ادامه می توانید لیست قیمت ماکروفر و سولاردام را مشاهده بفرمایید .

اگر هنوز تجربه ی خرید اینترنتی از خانه بازار را ندارید ، توجه بفرمایید که کلیه محصولات اصل بوده و همراه با ضمانت اصالت کالا ارائه می گردد .

اگر سوال بیشتری در خرید مایکروفر دارید می توانید از طریق ارسال پیام به تلگرام خانه بازار مطرح فرمایید.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم در صفحه ی اینستاگرام همراه ما باشید .

خرید اینترنتی موفقی را برای شما آرزومندیم .