غذاساز

غذاساز ها از حمله محصولات پر طرفدار به شمار می روند . ایده اصلی تولید این محصولات ، استفاده از یک موتور قوی برای چند کاربرد به جای موتور های متوسط برای هر محصول به صورت جداگانه است . برخی افراد عنوان می کنند که این محصولات کارایی لازم را ندارند و خرید به صورت جداجدا نتیجه بهتری به دنبال دارد و اگر موتور غذا ساز خراب شود تمامی وسایل از کار می افتد ، در مقابل برخی دیگر عقیده دارند که از خرید غذا ساز بسیار راضی هستند و در عین کارایی جای کمتری را در آشپزخانه اشغال میکند و هزینه ی کمتری را نیز نسبت به موتور پر قدرت و کیفیت بالا پرداخت کرده اند .

واقعیت این است که هر دو گروه به واقع درست می گویند ، غذا ساز ها در بعضی اعمال عالی عمل نمی کنند ( هر چند می توان امتیاز خوب را به آنها داد ) اما در عوض در بسیاری دیگر از اعمال از مدل های تک بهتر عمل می کنند برای مثال شما هیچ وقت نمی توانید آب پرتقال گیری تک با قدرت 700 یا 900 وات در بازار پیدا کنید . پیشنهاد خانه بازار چیزی بین این دو عقیده است . ما پیشنهاد میکنیم که آب میوه گیری و چرخ گوشت مجزی تهیه شود و سایر اعمال توسط غذاساز پوشش داده شود .

به زودی در راهنمای خرید غذاساز خانه بازار به صورت مشروح نقاط قوت و ضعف هر غذا ساز را بیان خواهیم کرد .
لیست قیمت غذاساز
در ادامه می توانید لیست قیمت غذاساز ها را مشاهده بفرمایید . اگر فرصت کافی برای مطالعه تک تک محصولات ندارید از غذاساز کنوود ، غذاساز فیلیپس و براون دیدن فرمایید . همچنین براون 787 ، 785 و تفال 2025 را نیز بازدید کنید .

توجه فرمایید : مدل های پیشنهادی بر اساس بهترین ها و پرفروش ترین های بازار معرفی شده اند ، پس طبیعی است که بعضی از مدل های معرفی شده ناموجود باشند ، در این حالت دکمه اطلاع از موجودی را کلیک کنید تا در هنگام موجود شدن با ایمیل به شما اطلاع رسانی شود .

اگر هنوز تجربه ی خرید اینترنتی غذاساز از خانه بازار را ندارید ، توجه بفرمایید که کلیه محصولات اصل بوده و همراه با ضمانت اصالت کالا ارائه می گردد .

اگر سوال بیشتر در این زمینه دارید می توانید از طریق ارسال پیام به تلگرام خانه بازار مطرح فرمایید .

همچنین پیشنهاد می‌کنیم در صفحه ی اینستاگرام و کانال تلگرام همراه ما باشید .

خرید اینترنتی موفقی را برای شما آرزومندیم .

با توجه به قیمت های فضایی دلار لطفا قبل از سفارش ، حتما حتما در تلگرام ( سمت چپ صفحه ) قیمت را استعلام فرمایید. با تشکر . رد کردن

ارتباط سریع در تلگرام