قیمت پنکه را در ادامه می توانید مشاهده بفرمایید .

  1. پنکه ایستاده ( پنکه پایه بلند )
  2. پنکه رومیزی ( پنکه کوچک )
  3. پنکه دیواری
  4. پنکه سقفی

بهترین مارک پنکه ایستاده

نظرات در مدل بهترین پنکه متفاوت است اما به طور کلی می توان گفت که پنکه های معروف موجود در بازار به شرط خدمات پس از فروش مناسب همگی خوب هستند . از برند های مطرح موجود در بازار می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • تفال ( Tefal )
  • پارس خزر – ساخت ایران
  • ویداس ( vidas ) – ساخت ایران
  • میدیا ( midea )
  • کیپ ( keep ) – ساخت کره جنوبی
  • فلر ( Feller )

بهترین مارک پنکه ایستاده ایرانی پارس خزر می باشد . اگر تنها به یک پنکه ساده نیاز دارید پیشنهاد میکنیم از تولیدات کشور خودمان و از برند ایرانی پارس خزر انتخاب نمایید . مدل های محبوب و پرفروش پنکه پارس خزر عبارتند از :

پنکه ویداس ( vidas ) نیز از دیگر تولید کنندگان خوب پنکه در ایران به شمار می رود . قیمت پنکه ویداس 8033 ( پنکه سه کاره ویداس ) و پنکه ویداس 8025 نسبت به کیفیت مناسب است .

اگر به دنبال پنکه خارجی هستید می توانید برند معروف تفال را انتخاب بفرمایید . این پنکه ها ساخت چین هستند ولی با کیفیت تفال فرانسه عرضه می شوند و از امکانات و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند . محبوب ترین مدل های عبارتند از :

دیگر پنکه خارجی که پیشنهاد می شود پنکه مدیا midea است . این برند یک برند 100 درصد چینی است ولی با کیفیت بالا ، طراحی مدرن و قیمت مناسب محصولات توانسته در بازار های جهانی بدرخشد .

از معروف ترین مدل های میدیا midea می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پنکه رومیزی | پنکه کوچک

اگر قصد خرید پنکه رومیزی کوچک و یا به دنبال قیمت پنکه رومیزی پارس خزر هستید می توانید در اینجا انواع مختلف پنکه رومیزی را مشاهده بفرمایید . پنکه کوچک پارس خزر بیش از چند دهه است که تولید می شوند و از کیفیت مناسبی برخوردار هستند .

پنکه دیواری

اگر قصد خرید اینترنتی پنکه دیواری ارزان را دارید پنکه دیواری 7020 پارس خزر را پیشنهاد می کنیم . این محصول یک پنکه دیواری کنترل دار با کیفیت مناسب است . برای مشاهده سایر انواع پنکه دیواری این جا مراجعه فرمایید

خرید پنکه موفقی را برای شما آرزومندیم .