خردکن ها از جمله وسایل دم دستی و پرکاربرد در آشپزخانه ها هستند . یک خرد کن خوب می تواند تا میزان زیادی در زمان صرف شده برای آشپزی صرفه جویی کند و آشپزی را به کاری لذت بخش تبدیل کند.

( برای مشاهده هاون های برقی مولینکس و سایر برند ها به قسمت هاون برقی مراجعه بفرمایید )

این محصول می تواند به صورت مجزا و یا همراه با مخلوط کن یا غذاساز تهیه شود . برای این که بدانیم کدام یکی از این گزینه ها بهتر است به مقاله ای مفصل نیاز است . به زودی در راهنمای خرید خردکن خانه بازار به صورت مشروح به نقد و بررسی این محصولات خواهیم پرداخت .

قیمت خردکن برقی

در زیر می توانید قیمت خردکن های برقی را با امکان خرید آنلاین مشاهده بفرمایید . خردکن مولینکس سال هاست که در بین مصرف کنندگان برای خود اسم و رسمی دست و پا کرده است .

از مهمترین برند های تولید کننده خردکن می توان به موارد زیر اشاره کرد :

تفاوت خردکن و آسیاب ( هاون برقی ) چیست ؟

معمولا به وسایلی که برای خردکردن سبزی و مواد غذایی تازه استفاده می شود خردکن گفته می شود و معمولا ظرف آن بزرگ تر از آسیاب ( هاون برقی ) است و موتور دستگاه در بالای ظرف قرار می گیرد . در عوض آسیاب ( هاون برقی ) برای خرد کردن مواد سخت مانند فلفل و قهوه و … به کار میرود و محفظه آن کوچک تر است و معمولا موتور دستگاه در قسمت پایین قرار دارد .

امروزه با به بازار آمدن محصولات با تیغه های مختلفو دستگاه های چند کاره این تقسیم بندی کامل و دقیق نیست ولی می توان تا حدودی برای تشخصی این دو وسیله از هم از آن استفاده کرد .

اگر هنوز تجربه ی خرید اینترنتی خردکن از خانه بازار را ندارید ، توجه بفرمایید که کلیه محصولات اصل بوده و همراه با ضمانت اصالت کالا ارائه می گردد .

اگر سوال بیشتر در این زمینه دارید می توانید از طریق ارسال پیام به تلگرام خانه بازار مطرح فرمایید .

همچنین پیشنهاد می‌کنیم آگاهی از آخرین اخبار و محصولات جدید در صفحه ی اینستاگرام همراه ما باشید .

خرید اینترنتی شاد و موفقی را برای شما آرزومندیم .