قیمت توستر نان

در پایین این صفحه می توانید قیمت توستر نان را در انواع مختلف مشاهده بفرمایید .
اگر به دنبال توستر نان برند خاصی هستید ، برای نمایش توستر تنها از یک برند خاص بر روی نام همان برند در زیر کلیک بفرمایید :

 1. براون
 2. کنوود
 3. تفال
 4. مولینکس
 5. بوش
 6. فیلیپس
 7. فلر

توستر نان بیشتر برای تست کردن نان های غربی به کار میرود ولی می توان با کمی اغماض برای تست کردن نان های ایرانی نیز از آنها استفاده کرد . اگر برای تست کردن نان ایرانی می‌خواهید از آن استفاده کنید ، مدل های کشیده ، مانند مولینکس ۱۷۶۵ ، براون ۶۰۰ ، براون ۵۵۰ و کنوود ۲۱۰ انتخاب نمایید . این مدل ها توستر نان مناسب نان ایرانی هستند .

دقت فرمایید مدل های یاد شده همگی از لحاظ کیفیت مرغوب بوده و می توانید بنا به سلیقه و موجود بودن کالا یکی را انتخاب نمایید .

بهترین توستر نان و پرفروش ترین ها

اگر قصد خرید دارید پیشنهاد می‌کنیم ابتدا راهنمای خرید توستر نان خانه بازار را مشاهده بفرمایید .

در مورد خرید توستر اگر از برند های معروف مانند براون ، کنوود ، فیلیپس ، مولینکس ، بوش و … انتخاب کنید ، ( انشالله ) نیازی نیست که نگران کیفیت جنس باشید و می توانید با در نظر گرفتن نیاز خود و حتی شکل و شمایل محصول اقدام به انتخاب کنید .

در مورد برند های ارزان تر ، در خانه بازار سعی شده برند هایی که خرابی آن ها زیاد است از مجموعه محصولات حذف شوند .

انتخاب توستر نان

مواردی که می توانید برای انتخاب توستر مد نظر قرار دهید به قرار زیر است :

 1. دو جایگاه و یا 4 جایگاه بودن : مشخص است که بر حسب نیاز خود می توانید از کدام انتخاب کنید
 2. کشیده بودن : همان طور که در بالا عنوان شد این توستر ها برای نان های ایرانی مناسب تر هستند و چند مدل از آن در بالا معرفی شد .
 3. شکل ظاهری : از انجا که توستر معمولا بر سر سفره ها و میز ها ظاهر می شود شکل ظاهری آن از اهمیت بیشتری بر خوردار می شود .
 4. دارای گرم کن شیرینی گرد : بعضی توستر ها دارای گرم کن در روی آن هستند مانند توستر نان بوش . این قابلیت چندان مهم نیست و معمولا یک بار هم استفاده نمی شود ، فقط اگر از این قابلیت استفاده می کنید ، توستر با این شراطی خریداری کنید .

در راهنمای خرید توستر نان  این موارد را به صورت کامل و مفصل توضیح داده ایم .

اگر هنوز تجربه ی خرید اینترنتی از خانه بازار را ندارید ، توجه بفرمایید که کلیه محصولات اصل بوده و همراه با ضمانت اصالت کالا ارائه می گردد .

اگر سوال بیشتر در این زمینه دارید می توانید از طریق ارسال پیام به تلگرام خانه بازار مطرح فرمایید .

همچنین پیشنهاد می‌کنیم در صفحه ی اینستاگرام و کانال تلگرام همراه ما باشید .

خرید توستر نان موفقی را برای شما آرزومندیم .