بابیلیس

محصولات بابیلیس

بابیلیس (Babyliss) یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین شرکت های تولید وسایل برقی آرایشی در دنیاست . این شرکت که رتبه ی اول وسایل مربوط به مو و زیبایی مو را در اروپا در دست دارد ، در سال 1961 در پاریس تاسیس گردید . در سال 1995 با شرکت American Conair  ادغام شد و با این ادغام بازار های قاره آمریکا را در دست گرفت . در حال حاضر محصولات بابیلیس با برند مشهور Conair در قاره آمریکا شناخته شده است . جالب است بدانید که اپیلیدی اولین اپیلاتور دنیا توسط شرکت بابیلیس در سال 1984 عرضه شد و فروش جهانی آن به میلیون ها عدد رسید تا جایی که امروزه به اپیلاتور ، اپیلیدی هم گفته می شود .

برند های بابیلیس عبارتند از:

در ادامه این صفحه می توانید قیمت محصولات بابیلیس را مشاهده کنید.

اگر هنوز تجربه ی خرید از خانه بازار را ندارید توجه بفرمایید که کلیه محصولات بابیلیس اصل بوده و همراه با ضمانت اصالت کالا ارائه می گردد .

پیشنهاد می کنیم قبل از خرید برای بررسی دقیق تر و کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای خرید خانه بازار مراجعه فرمایید . در این راهنما ها سعی شده نیاز های مختلف تحلیل و بهترین گزینه متناسب با نیاز هر فرد معرفی گردد.

همچنین پیشنهاد میکنیم از قسمت های دیگر سایت نیز دیدن فرمایید :

اگر سوال بیشتری در این زمینه دارید ، می توانید از طریق ارسال پیام به تلگرام خانه بازار , یا ارتباط در پیام رسان سروش مطرح فرمایید .

به علاوه می توانید ما را در صفحه ی اینستاگرام دنبال فرمایید .

خرید موفقی را برای شما آرزومندیم .

Filter
راهنمای خرید خانه بازار